Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vaterland/data/www/app2/api2.php on line 590

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vaterland/data/www/app2/api2.php on line 594

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vaterland/data/www/app2/api2.php on line 598

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vaterland/data/www/app2/api2.php on line 291
Naturalna utrata masy ciała: minus 15 kg w ciągu 4 tygodni bez chemii, głodu i wysiłku fizycznego

TŁUSZCZ NIE JEST Z ŻYWNOŚCI! MOŻESZ POZBYĆ SIĘ DO 15 KG TŁUSZCZU BEZ CHEMII, GŁODU I OBCIĄŻEŃ FIZYCZNYCH.

Mówi lekarz najwyższej kategorii medycznej (Ireneusz Kowalski).

Diety, ćwiczenia, pigułki i liposukcja są dziś głównymi sposobami walki z przybieraniem na wadze. Jednak sądząc po tym, że liczba osób otyłych wciąż rośnie, żaden z nich nie jest naprawdę skuteczny.
Sytuacja zmieniła się, gdy się pojawiła w Polse Kanabialica - środek, który stymuluje naturalną utratę wagi.

Doktor Ireneusz Kowalski

Dyrektor Narodowego Medycznego Centrum Naukowego, doktor nauk medycznych, pracownik honorowy w Polsce, lekarz ogólny, dietetyk.
Doświadczenie zawodowe - 42 lata


Co to jest Kanabialica?

Jeśli twój organizm ma niedobór witaminy A, jedz pomarańcze, jeśli fosfor, jedz ryby; jeśli witamina C, jedz czarną porzeczkę. Tylko krople Kanabialica zawierają wszystkie niezbędne pierwiastki śladowe, które przyczyniają się do spalania tłuszczów w ludzkim ciele. W szczególności tym środkiem jest super przeciwutleniacz, który spala tłuszcz i normalizuje aktywność całego organizmu.

Kanabialica: koncentrat ziołowy. 25 kropli - jedna porcja środku zawiera niezbędną ilość substancji aktywnych, które zwiększają tempo spalania tłuszczu o 10 razy! Udowodniono klinicznie, że Kanabialica przyspiesza metabolizm, przywraca aktywność układu hormonalnego, stymuluje regenerację tkanek i tłumi głód. Produkt jest całkowicie naturalny i jest aktywnym stymulatorem naturalnych procesów w ludzkim ciele. Spalanie tłuszczu następuje z powodu szybkiego metabolizmu, dieta nie jest wymagana. Zrównoważona dieta + krople Kanabialica dwa razy dziennie wystarczają do utrzymania prawidłowego metabolizmu. Intensywna aktywność fizyczna w tym przypadku również nie jest potrzebna. Jeśli chcesz, możesz wykonać dowolne proste ćwiczenia, aby zwiększyć napięcie mięśni.

Główne właściwości Kanabialica:
Spalanie tłuszczu
Tłumienie apetytu
Normalizacja tła hormonalnego
Odmłodzenie i oczyszczenie ciała
Efekt tonizujący dzięki spalaniu tłuszczu

Dzięki Kanabialica metabolizm się znacznie przyspiesza, dlatego tłuszcz podskórny w obszarach problemowych spala się z dużą prędkością 700 gramów dziennie! Kanabialica jest skuteczna nawet w przypadkach, w których wahania hormonalne są przyczyną nadwagi. Jeśli masz nadwagę - ten produkt jest zdecydowanie dla Ciebie!

W Polsce ten produkt pojawił się stosunkowo niedawno, ale zdążył już stać się ulubionym środkiem kulturystów i sportowców, którzy potrzebują szybką utratę masy ciała i utrzymywać niski procent tłuszczu w ciele.

Wynik po 27 dniach przyjmowania Kanabialica


Wynik po 30 dniach przyjmowania Kanabialica


Wynik po 45 dniach przyjmowania Kanabialica


Wynik po 33 dniach przyjmowania KanabialicaKomentarze naukowców:


Doktor Ireneusz Kowalski
dietetyk endokrynolog
Doświadczenie zawodowe - 27 lat

„Najważniejszą rzeczą w odchudzaniu jest nie pogarszanie stanu organizmu. Niestety najpopularniejsze sposoby na odchudzanie nie mogą się tym pochwalić. Bardzo trudno jest stale przestrzegać diety, nie każdy może znieść przedłużoną abstynencję pokarmową. Nie osiągając celu, ludzie ponownie wracają do tabletek lub innych leków odchudzających, z których większość powoduje wielką szkodę dla organizmu, zaburza równowagę hormonalną, funkcję wątroby i tłumi odporność. Utrata masy ciała powinna być naturalna i nie wpływać na wewnętrzne procesy organizmu. Dzisiaj Kanabialica - to jedyny środek, który skutecznie radzi sobie z tymi zadaniami bez szkody dla zdrowia. Aktywne mikroelementy Kanabialica powodują przyspieszenie metabolizmu i stymulują intensywne spalanie tłuszczu. Ich stężenie w pojedynczej dawce Kanabialica (25 kropli) poprawia te procesy co najmniej 10 razy. Jestem przekonany, że ten produkt jest jednym z najlepszych środków nowoczesnego żywienia. Jest to również bezpieczny i zaufany produkt, któremu możesz w pełni zaufać".

Magdalena Wiśniewska
dietetyk endokrynolog
Doświadczenie zawodowe - 18 lat

„Kobiety często przychodzą do mnie ze łzami. Próbowały wszystkiego, ale nic nie działało, albo waga znów szybko wracała. Radziłam im, aby nie wpadały w panikę i spróbowały jeszcze raz później. Obecnie istnieje lepsze rozwiązanie tego problemu - Kanabialica. Nigdy nie było tak łatwo schudnąć. Krople te należy przyjmować codziennie bez obawy o swoje zdrowie. Dzięki Kanabialica spalisz do 5 kg tygodniowo w całkowicie naturalny sposób. Jest to całkowicie naturalny produkt, który jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od płci, wieku i nadwagi. Utratę masy ciała osiąga się tylko poprzez spalanie tłuszczu, a nie odwodnienie organizmu. Kanabialica od dawna zyskuje popularność w zachodnich potrawach, a teraz zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Osobiście polecam ten lek wszystkim moim pacjentom i za każdym razem słyszę od nich wdzięczność za szczupłą sylwetkę.”

Ważne! Stwierdzono, że Październik to najlepszy czas na rozpoczęcie przyjmowania kropli Kanabialica. Ze względu na zmiany średniej temperatury powietrza i przyspieszonego metabolizmu efekt stosowania wzrasta, a nadwaga usuwa się o 45% szybciej.

Badania

Wyniki badań laboratoryjnych Kanabialica w Stowarzyszeniu Zdrowego Odżywienia:

Grupa osób z nadwagą (100 osób) przyjmowała Kanabialica dwa razy dziennie, rano i wieczorem, przed posiłkami. Test trwał miesiąc. W tym przypadku żaden z ochotników nie zmienił swojej zwykłej diety. Podczas badania uzyskano następujące wyniki:

1. Utrata masy tłuszczowej od 12 do 15 kg.
- przy pozbyciu się 15 kg - 95%
- przy pozbyciu się 12 kg - 100%.
* Utrata w tym przypadku oznacza pozbycie się masy tłuszczowej i jej brak przez 1 miesiąc.

2. Zauważalna poprawa metabolizmu.

3. Zwiększony ton i aktywność fizyczna.

4. Poprawa czynności wątroby i układu hormonalnego.

Udowodniono, że Kanabialica ma silny wpływ na przyspieszenie metabolizmu i spalanie tłuszczu. Krople są zalecane do stosowania przez osoby z nadwagą, a także osoby z zaburzeniami metabolicznymi.

UWAGA! Uważaj na podróbki! Oryginalny produkt możesz zamówić tylko na oficjalnej stronie producenta

product

318 PLN 159 PLN

Wprowadź swoje imię
Wprowadź swój numer telefonu

203 komentarze na dziś
Teresa Małkowska

Kanabialica ma wygodną małą butelkę - zawsze noszę ją ze sobą, ma przyjemne krople do smaku. Właśnie zaczęłam je pić, ale już czuję, że zaczęły działać)

dwie godziny temu
Urszula Olszewska

Cześć, próbowałam pić Kanabialica i schudłam tylko 4 kg w ciągu miesiąca (((((

półtorej godziny temu
Doktor Ireneusz Kowalski

Urszula, więc źle przeczytałaś sekcję „sposób użycia”. Przeczytaj ponownie uważnie i zacznij pić lek ściśle według instrukcji!

Z poważaniem, Doktor Ireneusz Kowalski.

godzinę temu
Dorota Wróblewska

Nie wygrałam 50% zniżki, co powinnam zrobić? Czy mogę spróbować ponownie?

godzinę temu
Renata Malczewska

Nie wiem, to niemożliwe, ale mam 50% zniżki))

godzinę temu
Justyna Wrońska

Właśnie brałam Kanabialica i jadłam wszystko, co lubię. I wciąż schudłam 14 kg. Myślę, że Kanabialica do odchudzania to najlepsze rozwiązanie, jakie próbowałam! A najfajniejsze jest to, że nie musisz ćwiczyć na siłowni, aby nadać swojemu ciału doskonałą formę. Nie mam na to czasu i pragnienia ... Krótko mówiąc, te krople są tylko darem niebios dla tak leniwych jak ja! Polecam to! Oto moje wyniki:


godzinę temu
Ignacy Grabarczyk

Zanim zacząłem pić Kanabialica, ważyłem 90 kg. W młodości miałem wspaniałą sylwetkę, a wraz z wiekiem tłuszcz pojawiał się na moim brzuchu i biodrach. W wieku 35 lat zdałem sobie sprawę, że pilnie muszę się uporządkować! Przez prawie rok trenowałem intensywnie, ale nie mogłem osiągnąć pożądanego kształtu. Następnie włączyłem Kanabialica do mojej codziennej diety i już po kilku tygodniach odzyskałem sylwetkę, która doprowadziła wszystkie kobiety do szaleństwa! Chociaż te krople mają efekt kumulacyjny i stabilizują wagę przez długi czas, wszystko jedno mam kilka buteleczek Kanabialica))


godzinę temu
Celina

Nie wiem jak, ale mi Kanabialica naprawdę pomogła. Jestem szczęśliwa i dumna z mojego wyniku - minus 16 kg w 4,5 tygodnia. Szybka utrata masy ciała!


godzinę temu
Danuta

Może po prostu musisz mniej jeść? Rozumiem rosnący organizm u dzieci i one potrzebują dużo składników odżywczych. Ale jesteście dorośli - czy nie jesteście w stanie kontrolować siebie?

godzinę temu
Doktor Ireneusz Kowalski

Danuta, jeśli nie wiedziałaś, że są ludzie, którzy mają genetyczną predyspozycję do nadwagi, a żadna dieta i lekarstwo nie mogą od tego uratować. Jeśli nie masz predyspozycji do nadwagi, masz szczęście, ale zapewniam cię, że nie wszyscy mają tyle szczęścia, co ty.

Z poważaniem, Ireneusz Kowalski.

godzinę temu
Monika Bielska

Lekarz ma rację! Nic prawie nie jem, ale to nie pomaga. Waga się zatrzymała i nie zmniejsza się

godzinę temu
Wanda

Dziwi mnie, że wiele osób uważa, że ​​tylko dietetycy wiedzą o tym środku. Te krople pomogły mi zrzucić 14 kg sześć miesięcy temu. A teraz chcę powtórzyć ten kurs tylko dla profilaktyki, no cóż, abym mógł się trochę podładować witaminami. Jest to naturalny i bezpieczny koncentrat roślinny. I moi przyjaciele również wiedzą o tych kroplach od dawna, więc to nie jest tajemnica. ZDJĘCIE PRZED I PO


godzinę temu
Marta

Po co doprowadzać wszystkich do tego samego standardu? Dlaczego wszyscy powinni być szczupli? Na przykład ważę 79 kg przy wzroście 167 i nie wstydzę się tego. Uwielbiam sposób, w jaki wyglądam i czuję się świetnie!

godzinę temu
Doktor Ireneusz Kowalski

Marta, moda XXI wieku sprawia, że dziewczyny wpadają w skrajności i wyglądają jak modelki. Często wpływa to negatywnie na ich zdrowie. Dlatego stworzyliśmy Kanabialica - ten środek intensywnie spala tłuszcz, zmniejsza wagę, ale jednocześnie nie szkodzi zdrowiu i poprawia go tylko dzięki naturalnym składnikom i witaminom w swoim składzie.

Z poważaniem, Ireneusz Kowalski.

godzinę temu
Halina

Koło loterii czy mogę przekręcić tylko raz? Nie miałam szczęścia i nie wygrałam zniżki...( Czy mogę to powtórzyć?

godzinę temu
Hanna

DZIEWCZYNY! PILNIE MUSZĘ ZRZUCIĆ 9 KG !!!!!!!!!! SIEDZIAŁAM W DOMU PRZEZ PÓŁ ROKU I NIE ZAUWAŹYŁAM, JAK PRZTYŁAM. CO ROBIĆ? SOS !! NIE MOGĘ SIEDZIEĆ NA DIETACH, NIE MAM SIŁY, PÓŹNIEJ SIĘ ZRYWAM I JESZCZE WIĘCEJ JEM. SIŁOWNIA NIE JEST RÓWNIEŻ DLA MNIE, BARDZO SIĘ NIE CHCE I NUDNE ...

57 minut temu
Doktor Ireneusz Kowalski

Hanna, lenistwo nie jest najlepszą cechą osoby, ale na szczęście masz szczęście! Kanabialica jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Z poważaniem, Ireneusz Kowalski.

53 minuty temu
Grażyna

Oficjalna strona producenta - czy to jedyne miejsce, w którym można kupić oryginalne krople Kanabialica? Czy można je kupić w dowolnym sklepie internetowym?

51 minut temu
Doktor Ireneusz Kowalski

Grażyna, niestety tak. Ponieważ komercyjne apteki robią ogromną marżę na kroplach, a ich koszt wzrasta kilka razy. Ponadto oszustwa są szeroko rozpowszechnione w Internecie, a jeśli kupisz podróbkę, ryzykujesz zdrowie. Na oficjalnej stronie producenta można kupić oryginalny i bezpieczny produkt Kanabialica w najbardziej dostępnej cenie, czasem także ze zniżką - jeśli masz szczęście.

Z poważaniem, Doktor Ireneusz Kowalski.

49 minut temu
Stanisław Gronkowski

Moja żona też nie może schudnąć. Brała ślub z wagą 53 kg, teraz 68. Najgorsze jest to, że jest ze wszystkiego zadowolona. Prawidłowo piszesz, że bardzo szybko przyzwyczajasz się do nadwagi ((

47 minut temu
Wiktor Burza

Stanisławie, tak, ale jeśli to ci nie odpowiada, zamów dla niej krople Kanabialica. Zrób jej niespodziankę - nie musisz nawet nic mówić, wystarczy wlać ją do herbaty lub wody - te krople świetnie sprawdzają się jako suplement diety! Tak szybko schudnie, że się zdziwi, jak to się stało. Będzie miło dla niej i dla ciebie! Powodzenia!

Z poważaniem, Doktor Ireneusz Kowalski.

44 minuty temu
Jolanta
Od dłuższego czasu piję Kanabialica - najpierw, aby spalić nadmiar tłuszczu, a następnie, aby zapobiec i utrwalić wynik. Przez ostatnie sześć miesięcy nawet nie myślę o problemach z wagą! Jem wszystko i łapię odlot))
42 minuty temu
Paulina
Fajnie, jeśli te krople naprawdę działają. Chociaż jestem sceptykiem. Ale dominuje ciekawość - chcę wypróbować tę Idealikę, aby osobiście doświadczyć jej efektu. Ze względu na szczupłą sylwetkę nie mam nic przeciwko żadnym pieniądzom, ale postaram się teraz wygrać zniżkę))
38 minut temu
Doktor Ireneusz Kowalski

Paulina, moja rada dla Ciebie - wypróbuj Kanabialica, a przekonasz się, jak skuteczny jest ten środek! Jeśli masz trochę nadwagę, wystarczy jeden kurs!

Z poważaniem, Doktor Ireneusz Kowalski.

31 minut temu
Kinga

WAŻĘ 97 KG. NIE WIEM JAK JE USUNĄĆ. NIE CHCĘ, ABY PRZEKROCZYŁO ZA 100. CO MAM ROBIĆ ????? POMOCY !!!!!!! CZY MOŻNA ZNALEŹĆ W APTECE Kanabialica ??????

30 minut temu
Lucja Rembowska

Kingo, chyba nie! Ponadto rabat jest ważny TYLKO na zamówienie na stronie. I tu oryginalny produkt))

29 minut temu
Doktor Ireneusz Kowalski

Kingo, ważne jest, aby nie panikować, wszystko można rozwiązać. Zacznijmy stopniowo. Po pierwsze, niestety kropli tych nie można znaleźć w aptece komercyjnej. Wyjaśniłem już, dlaczego. Po drugie, zamów Kanabialica i postępuj zgodnie z instrukcjami. I odniesiesz sukces.

Z poważaniem, Doktor Ireneusz Kowalski.

24 minuty temu
Jadwiga Chmielewska

Witam! Jestem matką dwojga dzieci i o ile pamiętam, zawsze staram się schudnąć. Nie mogę być na diecie, dosłownie po kilku dniach załamuję się i przejadam. Nie mam absolutnie czasu na sport. Przeczytałam ten artykuł i nie mogę się doczekać, aby zacząć pić Kanabialica. Po prostu nie jest do końca jasne, jak je przyjmować - tylko w czystej postaci, czy można na przykład dodać do soku? Czy wszystko jest szczegółowo opisane w instrukcji? Bez uzależnienia? Jeśli możesz, odpowiedz na moje pytania lub powiedz, gdzie mam o tym przeczytać. Byłabym bardzo wdzięczna.

20 minut temu
Małgorzata

Cześć! Mam 50 lat i naprawdę chciałam schudnąć. W tym wieku trudno jest schudnąć, ponieważ metabolizm się zwalnia ... Więc zamówiłam również kurs Kanabialica i zrzuciłam 19 kg! Zaskoczył mnie efekt! Aż 19 kg w półtora miesiąca !! Nie spodziewałam się takich wyników i dlatego jestem podwójnie szczęśliwa. Dzięki za artykuł. Polecam wszystkim Kanabialica.

18 minut temu
Weronika

Fajnie, że przypadkowo dowiedziałam się o Idealice. Nie miałam już nadziei zrzucić wagi i prawie pogodziłam się z tym, że zawsze będę gruba. Ale kiedy zamówiłam te krople i wypiłam jeden kurs, nie rozpoznałam się w lustrze! Zrzuciłam 17 kg! A to dopiero początek, myślę, że po chwili powtórzę kurs jeszcze raz. Te krople są naturalne, co oznacza brak szkody. Czuję się nawet znacznie lepiej. Najlepsze jest to, że nie musisz zmieniać stylu życia i diety. Po prostu nadal żyjesz, jak poprzednio - i odchudzasz się dzięki Kanabialica. Nie wiem, jaką osobę wynalazł ten lek, ale wiele dzięki niemu.

12 minut temu
Helena

To nierealne uczucie, kiedy naprawdę czegoś chciałeś, ale myślałeś, że to prawie niemożliwe. I taki cud. Straciłam już 10 kilogramów i kontynuuję w tym samym tempie. Przyjaciele myślą, że jestem na ścisłej diecie, martwią się o mnie. Ale do tej pory zdecydowałam, że nie powinni nic mówić o Kanabialica, niech będzie niespodzianka)))))

9 minut temu
Doktor Ireneusz Kowalski

Weronika, nie dziękujcie! To dla nas wielki zaszczyt pomagać ludziom, ponieważ jesteśmy lekarzami i dbamy o zdrowie wszystkich.

Z poważaniem, Doktor Ireneusz Kowalski.

6 minut temu
Ewelina

Powiedzcie mi, gdzie kupiliście? W aptekach ten środek nie jest na sprzedaż. Chciałabym kupić oryginał, a nie podróbkę. Bo nie będzie rezultatu, a poza tym jest niebezpieczne dla zdrowia.

4 minuty temu
Doktor Ireneusz Kowalski

Jeszcze raz powtarzam, że Kanabialica można zamówić TYLKO na oficjalnej stronie producenta.A dziś masz świetną okazję, aby zamówić te krople za połowę ceny w promocji z 50% rabatem. Nie przegap swojej szansy! Aby nie popełnić błędu i od razu przejść do oficjalnej strony, wystarczy kliknąć przycisk poniżej „Przejdź do strony producenta”! Unikalna promocja obowiązuje w szczególności dla naszych czytelników na podstawie umowy z producentem. Ale to nie potrwa długo, więc pospiesz się z zamówieniem!
I proszę uważaj na podróbki.

Z poważaniem, Doktor Ireneusz Kowalski.

2 minuty temu
Код для плавного автоскролла: